Dressage Arena 1
Beth Davidson "r"TD
Division A: Entry Level (Beg. Novice Test A, SJ 2', Entry XC)
# Rider Name Horse Name Division Dressage SJ XC
51 Giandonato, Mary Ann Guinness AA 8:00 9:26 10:00
52 Szewczyk, Katie Suspicious Behavior AA 8:06 9:28 10:02
54 Hussen, Kerri Miss Dancemaster AA 8:12 9:30 10:04
55 March, Bethany Reign It In AA 8:18 9:32 10:06
8:24 9:34 10:08
Division A: Beginner Novice (Beginner Novice Test A)
# Rider Name Horse Name Division Dressage SJ XC
67 Burros, Andrea Bringbackthemagic AA 8:30 10:20 10:40
68 Clark, Carol Prime Player AA 8:36 10:22 10:42
69 Fitzgerald, Leanne Mission to Mars AA 8:42 10:24 10:44
70 Hutton, Brenda WYO Dun Maid AA 8:48 10:26 10:46
71 Hicks, Ashley Deposit the Gold AA 8:54 10:28 10:48
72 DeLalla, Lauren Comet Royale AA 9:00 10:30 10:50
53 Lehmann, Katherine Remington 700 AA 9:06 10:32 10:52
Division A: Novice 3-Phase (Novice Test A)
# Rider Name Horse Name Division Dressage SJ XC
89 Graham, Dean Gevalia Open 9:12 11:50 12:20
90 Austin, Mykaela Leland AA 9:18 11:52 12:22
91 Wiedrick, Samantha Grady B AA 9:24 11:54 12:24
92 McNatt, Megan Tully Cross Elora Danan AA 9:30 11:56 12:26
93 Worden, Julia Grey Cape AA 9:36 11:58 12:28
94 Volner, Kristin Zips Tripolay Cat AA 9:42 12:00 12:30
95 Kiser, Linnet Licensed To Fly AA 9:48 12:02 12:32
96 Traywick, Ellis Trisha AA 9:54 12:04 12:34
24 Maynard, Tik Stakkato Bronx Open 10:00 2:12 11:56 Prelim A
Division A: Training (Training Test A)
# Rider Name Horse Name Division Dressage SJ XC
19 Crawford, Zoe Francelia Open 10:06 1:00 11:22
20 Wiedrick, Jennifer Dallas AA 10:12 1:02 11:24
21 Petrillo, Ramona Bantry Bays Dublin AA 10:18 1:04 11:26
22 Razdan, Meera Cally Jr/YR 10:24 1:06 11:28
23 Dennis, Abigail Never Better Jr/YR 10:30 1:08 11:30
Division: USDF Training Level TOC
# Rider Name Horse Name Division Dressage SJ Test
45 Fattinger, Nora Boot Scootin' Boogie Open 10:36 Training 1
46 cable, lisa southsong revelry AA 10:42 Training 1
45 Fattinger, Nora Boot Scootin' Boogie Open 10:48 Training 2
Dressage Arena 2
Heather Walters "L"
Division B: Entry Level (Beg. Novice Test A, SJ 2', Entry XC)
# Rider Name Horse Name Division Dressage SJ XC
56 Farmer, Scarlett Little Vegas Jr/YR 8:00 9:36 10:10
57 Frank, Lilah Leonardo Davinci Jr/YR 8:06 9:38 10:12
58 Powell, Vivian Dancer Jr/YR 8:12 9:40 10:14
59 McDowell, Ellieana Leader Jr/YR 8:18 9:42 10:16
60 Sands, Kalyn Ms Pacman Jr/YR 8:24 9:44 10:18
Division B: Beginner Novice (Beginner Novice Test A)
# Rider Name Horse Name Division Dressage SJ XC
73 Maynard, Tik Pozo de Fe Open 8:30 10:34 10:54
74 Carattini, Sophie Artax Jr/YR 8:36 10:36 10:56
75 Schlapman, Alexandra Bruce Jr/YR 8:42 10:38 10:58
76 Frank, Lilah Pars Princess Jr/YR 8:48 10:40 11:00
77 Frank, Daisy Colors Terrific Jr/YR 8:54 10:42 11:02
78 Anderson, Tawnie Let Coyote Run Jr/YR 9:00 10:44 11:04
79 Radford, Noelle Hanover McN Jr/YR 9:06 10:46 11:06
80 Naoumoff, Mia Ashmore's Godsend Jr/YR 9:12 10:48 11:08
81 Catsulis, Hannah Keystone's Fleur de Lis Jr/YR 9:18 10:50 11:10
Division B: Novice 3-Phase (Novice Test A)
# Rider Name Horse Name Division Dressage SJ XC
97 Bishop, Taylor El Dartay Jr/YR 9:24 12:06 12:36
98 Wentz, Maya Bailey Jr/YR 9:30 12:08 12:38
99 Staples, Nick Ben Jr/YR 9:36 12:10 12:40
2 Harney, Mary Cason Bonami Jr/YR 9:42 12:12 12:42
Division: Novice Combined Test
# Rider Name Horse Name Division Dressage SJ Test
9:48
16 Gamache, Sonia Neo He's The One AA 9:54 12:26 Novice A
17 Thomas, Jane Magic John Open 10:00 12:28 Novice B
18 Paul, Melissa On Thin Ice AA 10:06 12:30 Novice B
Division: Training Combined Test break
# Rider Name Horse Name Division Dressage SJ Test
31 Andrews, Janet Cris-Cross Open 10:18 1:22 Training A
32 Burdette, Melissa Celera's Grace AA 10:24 1:24 Training A
33 Davidson, Manon Cooley Kildaire Open 10:30 1:26 Training A
34 Koch , Margaret Shakti Open 10:36 1:28 Training B
35 Carrigan, Lindsey Sanskrit AA 10:42 X Training A
36 Oxenden, McKenna Gossip Girl AA 10:48 X Training B
Division: USDF Intro TOC
# Rider Name Horse Name Division Dressage SJ Test
48 Orant, Wendy Colorado Shado AA 10:54 Intro A
49 Souders, Bre Hollywood Jr/YR 11:00 Intro A
50 Nopper, Sarah Syla Jr/YR 11:06 Intro A
101 Lauer, Kinzie Gracie Certifiable Secret Open 11:12 Intro A
163 Vaughn, Jessica Southern Belle AA 11:18 Intro A
167 Fairchild, Lee Onyx AA 11:24 Intro A
169 Mundy, Jane Black Hawk AA 11:30 Intro B
170 Alvaro , Novilee My favorite Melody Jr/YR 11:36 Intro B
45 Fattinger, Nora Boot Scootin' Boogie Open 11:42 Intro C
167 Fairchild, Lee Onyx AA 11:48 Intro C
170 Alvaro , Novilee My favorite Melody Jr/YR 11:54 Intro C
171 Jones, Alyson Sienna Jr/YR 12:00 Intro C
172 Novak, Nyomi Oceanna (Anna) Jr/YR 12:06 Intro C
Dressage Arena 3
Beth Barritt "R"
Division C: Entry Level (Beg. Novice Test A, SJ 2', Entry XC)
# Rider Name Horse Name Division Dressage SJ XC
61 MacDonald, Erin With A Vengeance Open 8:00 9:46 10:20
62 kennedy, heather Saphira Open 8:06 9:48 10:22
63 Cook, Kristen Devil N Lace Open 8:12 9:50 10:24
8:18
Division: Entry Level Combined Test 
# Rider Name Horse Name Division Dressage SJ Test
64 Cox, Ashton Only To You AA 8:24 9:52 BN A
65 Schneider, Jessica Goldies Tale AA 8:30 9:54 BN B
66 McCall, Jacqueline Dreadnaught AA 8:36 9:56 BN B
Division C: Beginner Novice (Beginner Novice Test A)
# Rider Name Horse Name Division Dressage SJ XC
82 Grant, Christine Frosty Open 8:42 10:52 11:12
83 Gamboa, Javier Badmouth Moe Open 8:48 10:54 11:14
84 Guiguet, Emna Wiseguy Open 8:54 10:56 11:16
85 Cook, Kristen Grey Wizard Open 9:00 10:58 11:18
86 Maynard, Tik Looking My Way Open 9:06 11:00 11:20
Division: Beginner Novice Combined Test
# Rider Name Horse Name Division Dressage SJ Test
87 Nakagawa, Elaine Hawaiian Holiday AA 9:12 11:02 BN A
88 Andrews, Janet Willow Open 9:18 11:04 BN B
Division C: Novice 3-Phase (Novice Test A)
# Rider Name Horse Name Division Dressage SJ XC
8 Johnson, Ashley That's the Stuff Open 9:24 12:14 12:44
9 Lee, Edith WRF Pride and Prejudice Open 9:30 12:16 12:46
10 Irwin, Hillary Providence Road Open 9:36 12:18 12:48
11 Campbell, Charles Fernhill Shenanigans Open 9:42 12:20 12:50
12 McConnon, Andrew Sky Map Open 9:48 12:22 12:52
13 Graham, Dean Jazillion Open 9:54 12:24 12:54
break
Division B: Training (Training Test A)
# Rider Name Horse Name Division Dressage SJ XC
25 Davidson, Manon Golden Line Open 10:18 1:10 11:32
26 Johnson, Ashley Our Champion Open 10:24 1:12 11:34
27 Lee, Edith WRF Inoubliable Open 10:30 1:14 11:36
28 akers, lauren Copper Beeches Open 10:36 1:16 11:38
29 Meyer, Joe Gortglas crazy love Open 10:42 1:18 11:40
37 Maynard, Tik Vasiliev Open 10:48 2:16 12:00
30 Crawford, Zoe KBS Quick Strike Open 10:54 1:20 11:42
Division: P/T 3-Phase  (Preliminary Test A)
# Rider Name Horse Name Division Dressage SJ XC
42 Anderson, Rain Limited Access Jr/YR 11:00 2:00 11:44
38 Garland, Victoria FE Hard Day's Night Open 11:06 2:02 11:46
39 Brost, Shelby Bo Brown AA 11:12 2:04 11:48
40 Conner, Ashley Figlio Open 11:18 2:06 11:50
41 Meyer, Joe Gortglas crazy love Open 11:24 2:08 11:52
43 Maynard, Tik Cutty Sark Open 11:30 2:10 11:54
36 Oxenden, McKenna Gossip Girl AA 11:36 X Prelim A
ring change
44 Gailey, Rylee Chesterland's Image Jr/YR 11:48 2:14 11:58
Division: USDF Large Arena TOC
# Rider Name Horse Name Division Dressage SJ Test
45 Fattinger, Nora Boot Scootin' Boogie Open 11:53 Training 3
46 cable, lisa southsong revelry AA 12:00 Training 3
16 Gamache, Sonia Neo He's The One AA 12:07 First 1
47 Cormier, Simone Ash AA 12:14 First 1
SHOW JUMPING
18"  8:00-9:00
2'/Entry 9:00-10:15
2'6"/BN 10:20-11:40
3'/Novice 11:50-12:45
3'3"/Training 1:00-1:50
3'7"/Preliminary 2:00-2:30
Division: 18"
# Rider Name Horse Name Division SJ 
401 Fucella, Natalie Jet's Lucky Deck Jr/YR 8:00
171 Jones, Alyson Sienna Jr/YR 8:03
170 Alvaro , Novilee My favorite Melody Jr/YR 8:06
403 Earley, Aubrey Uno Jr/YR 8:09
414 Lindsay, Kassidy Jet Legacy Jr/YR 8:12
415 McDuffie, Amanda Rouge et Noir AA 8:15
172 Novak, Nyomi Oceanna (Anna) Jr/YR 8:18
49 Souders, Bre Hollywood Jr/YR 8:21
416 McNatt, Megan Elderglen's Charlotte AA 8:24
49 Souders, Bre Hollywood Jr/YR 8:27
416 McNatt, Megan Elderglen's Charlotte AA 8:30
167 Fairchild, Lee Onyx AA 8:33
48 Orant, Wendy Colorado Shado AA 8:36
167 Fairchild, Lee Onyx AA 8:39
48 Orant, Wendy Colorado Shado AA 8:42
Division: 2'
# Rider Name Horse Name Division SJ 
170 Alvaro , Novilee My favorite Melody Jr/YR 9:00
403 Earley, Aubrey Uno Jr/YR 9:02
414 Lindsay, Kassidy Jet Legacy Jr/YR 9:04
415 McDuffie, Amanda Rouge et Noir AA 9:06
172 Novak, Nyomi Oceanna (Anna) Jr/YR 9:08
87 Nakagawa, Elaine Hawaiian Holiday AA 9:10
163 Vaughn, Jessica Southern Belle AA 9:12
167 Fairchild, Lee Onyx AA 9:14
48 Orant, Wendy Colorado Shado AA 9:16
417 Irvan, Jordan Mr. Jones AA 9:18
167 Fairchild, Lee Onyx AA 9:20
48 Orant, Wendy Colorado Shado AA 9:22
417 Irvan, Jordan Mr. Jones AA 9:24
Division A: Entry Level
# Rider Name Horse Name Division SJ 
51 Giandonato, Mary Ann Guinness AA 9:26
52 Szewczyk, Katie Suspicious Behavior AA 9:28
53 Lehmann, Katherine Remington 700 AA 9:30
54 Hussen, Kerri Miss Dancemaster AA 9:32
55 March, Bethany Reign It In AA 9:34
Division B: Entry Level
# Rider Name Horse Name Division SJ 
56 Farmer, Scarlett Little Vegas Jr/YR 9:36
57 Frank, Lilah Leonardo Davinci Jr/YR 9:38
58 Powell, Vivian Dancer Jr/YR 9:40
59 McDowell, Ellieana Leader Jr/YR 9:42
60 Sands, Kalyn Ms Pacman Jr/YR 9:44
Division C: Entry Level 
# Rider Name Horse Name Division SJ 
61 MacDonald, Erin With A Vengeance Open 9:46
62 kennedy, heather Saphira Open 9:48
63 Cook, Kristen Devil N Lace Open 9:50
Division: Entry Level Combined Test 
# Rider Name Horse Name Division SJ 
64 Cox, Ashton Only To You AA 9:52
65 Schneider, Jessica Goldies Tale AA 9:54
66 McCall, Jacqueline Dreadnaught AA 9:56
Division A: Beginner Novice
# Rider Name Horse Name Division SJ 
67 Burros, Andrea Bringbackthemagic AA 10:20
68 Clark, Carol Prime Player AA 10:22
69 Fitzgerald, Leanne Mission to Mars AA 10:24
70 Hutton, Brenda WYO Dun Maid AA 10:26
71 Hicks, Ashley Deposit the Gold AA 10:28
72 DeLalla, Lauren Comet Royale AA 10:30
53 Lehmann, Katherine Remington 700 AA 10:32
Division B: Beginner Novice 
# Rider Name Horse Name Division SJ 
73 Maynard, Tik Pozo de Fe Open 10:34
74 Carattini, Sophie Artax Jr/YR 10:36
75 Schlapman, Alexandra Bruce Jr/YR 10:38
76 Frank, Lilah Pars Princess Jr/YR 10:40
77 Frank, Daisy Colors Terrific Jr/YR 10:42
78 Anderson, Tawnie Let Coyote Run Jr/YR 10:44
79 Radford, Noelle Hanover McN Jr/YR 10:46
80 Naoumoff, Mia Ashmore's Godsend Jr/YR 10:48
81 Catsulis, Hannah Keystone's Fleur de Lis Jr/YR 10:50
Division C: Beginner Novice 
# Rider Name Horse Name Division SJ 
82 Grant, Christine Frosty Open 10:52
83 Gamboa, Javier Badmouth Moe Open 10:54
84 Guiguet, Emna Wiseguy Open 10:56
85 Cook, Kristen Grey Wizard Open 10:58
86 Maynard, Tik Looking My Way Open 11:00
Division: Beginner Novice Combined Test
# Rider Name Horse Name Division SJ 
87 Nakagawa, Elaine Hawaiian Holiday AA 11:02
88 Andrews, Janet Willow Open 11:04
Division: 2'6" Jumpers
# Rider Name Horse Name Division SJ 
163 Vaughn, Jessica Southern Belle AA 11:06
418 Geiger. Alex Roman Jr/YR 11:08
419 gray, elizabeth Smokin Ten AA 11:10
417 Irvan, Jordan Mr. Jones AA 11:12
419 gray, elizabeth Smokin Ten AA 11:14
417 Irvan, Jordan Mr. Jones AA 11:16
420 Redman, Ashley Apricot Brandy Jr/YR 11:18
421 Mundy, Olivia Flynn Open 11:20
420 Redman, Ashley Apricot Brandy Jr/YR 11:22
422 Irvan, Jordan Quattro AA 11:24
418 Geiger. Alex Roman Jr/YR 11:26
422 Irvan, Jordan Quattro AA 11:28
Division A: Novice 3-Phase
# Rider Name Horse Name Division SJ 
89 Graham, Dean Gevalia Open 11:50
90 Austin, Mykaela Leland AA 11:52
91 Wiedrick, Samantha Grady B AA 11:54
92 McNatt, Megan Tully Cross Elora Danan AA 11:56
93 Worden, Julia Grey Cape AA 11:58
94 Volner, Kristin Zips Tripolay Cat AA 12:00
95 Kiser, Linnet Licensed To Fly AA 12:02
96 Traywick, Ellis Trisha AA 12:04
Division B: Novice 3-Phase 
# Rider Name Horse Name Division SJ 
97 Bishop, Taylor El Dartay Jr/YR 12:06
98 Wentz, Maya Bailey Jr/YR 12:08
99 Staples, Nick Ben Jr/YR 12:10
2 Harney, Mary Cason Bonami Jr/YR 12:12
Division C: Novice 3-Phase
# Rider Name Horse Name Division SJ 
8 Johnson, Ashley That's the Stuff Open 12:14
9 Lee, Edith WRF Pride and Prejudice Open 12:16
10 Irwin, Hillary Providence Road Open 12:18
11 Campbell, Charles Fernhill Shenanigans Open 12:20
12 McConnon, Andrew Sky Map Open 12:22
13 Graham, Dean Jazillion Open 12:24
Division: Novice Combined Test
# Rider Name Horse Name Division SJ 
16 Gamache, Sonia Neo He's The One AA 12:26
17 Thomas, Jane Magic John Open 12:28
18 Paul, Melissa On Thin Ice AA 12:30
Division: 2'11" Jumpers
# Rider Name Horse Name Division SJ 
422 Irvan, Jordan Quattro AA 12:32
418 Geiger. Alex Roman Jr/YR 12:34
423 Fredericks, Ellie FE Nikki Beach Jr/YR 12:36
418 Geiger. Alex Roman Jr/YR 12:38
Division A: Training 
# Rider Name Horse Name Division SJ 
19 Crawford, Zoe Francelia Open 1:00
20 Wiedrick, Jennifer Dallas AA 1:02
21 Petrillo, Ramona Bantry Bays Dublin AA 1:04
22 Razdan, Meera Cally Jr/YR 1:06
23 Dennis, Abigail Never Better Jr/YR 1:08
Division B: Training
# Rider Name Horse Name Division SJ 
25 Davidson, Manon Golden Line Open 1:10
26 Johnson, Ashley Our Champion Open 1:12
27 Lee, Edith WRF Inoubliable Open 1:14
28 akers, lauren Copper Beeches Open 1:16
29 Meyer, Joe Gortglas crazy love Open 1:18
30 Crawford, Zoe KBS Quick Strike Open 1:20
Division: Training Combined Test
# Rider Name Horse Name Division SJ 
31 Andrews, Janet Cris-Cross Open 1:22
32 Burdette, Melissa Celera's Grace AA 1:24
33 Davidson, Manon Cooley Kildaire Open 1:26
34 Koch , Margaret Shakti Open 1:28
1:30
1:32
Division: 3'3" Jumpers
# Rider Name Horse Name Division SJ 
424 Geiger. Alex No Limit Jr/YR 1:34
425 Holtkamp, Mike Supergrover Open 1:36
424 Geiger. Alex No Limit Jr/YR 1:38
423 Fredericks, Ellie FE Nikki Beach Jr/YR 1:40
426 Carey, Maddie Frank Open 1:42
36 Oxenden, McKenna Gossip Girl AA 1:44
427 Rath, Denise Rocky Open 1:46
418 Geiger. Alex Roman Jr/YR 1:48
418 Geiger. Alex Roman Jr/YR 1:50
Division: P/T 3-Phase  
# Rider Name Horse Name Division SJ 
42 Anderson, Rain Limited Access Jr/YR 2:00
38 Garland, Victoria FE Hard Day's Night Open 2:02
39 Brost, Shelby Bo Brown AA 2:04
40 Conner, Ashley Figlio Open 2:06
41 Meyer, Joe Gortglas crazy love Open 2:08
43 Maynard, Tik Cutty Sark Open 2:10
24 Maynard, Tik Stakkato Bronx Open 2:12
44 Gailey, Rylee Chesterland's Image Jr/YR 2:14
37 Maynard, Tik Vasiliev Open 2:16
Division: 3'7" Jumpers
# Rider Name Horse Name Division SJ 
428 Garland, Victoria FE Painted Black Open 2:18
429 Cobb, Margaret G. Padre Pio AA 2:20
428 Garland, Victoria FE Painted Black Open 2:22
429 Cobb, Margaret G. Padre Pio AA 2:24
425 Holtkamp, Mike Supergrover Open 2:26
430 Funk, Marcea The Illusionist Open 2:28
431 Funk, Marcea Renegade Kid Open 2:30
CROSS COUNTRY
Division A: Entry Level
# Rider Name Horse Name Division XC
51 Giandonato, Mary Ann Guinness AA 10:00
52 Szewczyk, Katie Suspicious Behavior AA 10:02
53 Lehmann, Katherine Remington 700 AA 10:04
54 Hussen, Kerri Miss Dancemaster AA 10:06
55 March, Bethany Reign It In AA 10:08
Division B: Entry Level
# Rider Name Horse Name Division XC 
56 Farmer, Scarlett Little Vegas Jr/YR 10:10
57 Frank, Lilah Leonardo Davinci Jr/YR 10:12
58 Powell, Vivian Dancer Jr/YR 10:14
59 McDowell, Ellieana Leader Jr/YR 10:16
60 Sands, Kalyn Ms Pacman Jr/YR 10:18
Division C: Entry Level 
# Rider Name Horse Name Division XC 
61 MacDonald, Erin With A Vengeance Open 10:20
62 kennedy, heather Saphira Open 10:22
63 Cook, Kristen Devil N Lace Open 10:24
Division A: Beginner Novice
# Rider Name Horse Name Division XC 
67 Burros, Andrea Bringbackthemagic AA 10:40
68 Clark, Carol Prime Player AA 10:42
69 Fitzgerald, Leanne Mission to Mars AA 10:44
70 Hutton, Brenda WYO Dun Maid AA 10:46
71 Hicks, Ashley Deposit the Gold AA 10:48
72 DeLalla, Lauren Comet Royale AA 10:50
53 Lehmann, Katherine Remington 700 AA 10:52
Division B: Beginner Novice 
# Rider Name Horse Name Division XC 
73 Maynard, Tik Pozo de Fe Open 10:54
74 Carattini, Sophie Artax Jr/YR 10:56
75 Schlapman, Alexandra Bruce Jr/YR 10:58
76 Frank, Lilah Pars Princess Jr/YR 11:00
77 Frank, Daisy Colors Terrific Jr/YR 11:02
78 Anderson, Tawnie Let Coyote Run Jr/YR 11:04
79 Radford, Noelle Hanover McN Jr/YR 11:06
80 Naoumoff, Mia Ashmore's Godsend Jr/YR 11:08
81 Catsulis, Hannah Keystone's Fleur de Lis Jr/YR 11:10
Division C: Beginner Novice 
# Rider Name Horse Name Division XC 
82 Grant, Christine Frosty Open 11:12
83 Gamboa, Javier Badmouth Moe Open 11:14
84 Guiguet, Emna Wiseguy Open 11:16
85 Cook, Kristen Grey Wizard Open 11:18
86 Maynard, Tik Looking My Way Open 11:20
Division A: Novice 3-Phase
# Rider Name Horse Name Division XC 
89 Graham, Dean Gevalia Open 12:20
90 Austin, Mykaela Leland AA 12:22
91 Wiedrick, Samantha Grady B AA 12:24
92 McNatt, Megan Tully Cross Elora Danan AA 12:26
93 Worden, Julia Grey Cape AA 12:28
94 Volner, Kristin Zips Tripolay Cat AA 12:30
95 Kiser, Linnet Licensed To Fly AA 12:32
96 Traywick, Ellis Trisha AA 12:34
Division B: Novice 3-Phase 
# Rider Name Horse Name Division XC 
97 Bishop, Taylor El Dartay Jr/YR 12:36
98 Wentz, Maya Bailey Jr/YR 12:38
99 Staples, Nick Ben Jr/YR 12:40
2 Harney, Mary Cason Bonami Jr/YR 12:42
Division C: Novice 3-Phase
# Rider Name Horse Name Division XC 
8 Johnson, Ashley That's the Stuff Open 12:44
9 Lee, Edith WRF Pride and Prejudice Open 12:46
10 Irwin, Hillary Providence Road Open 12:48
11 Campbell, Charles Fernhill Shenanigans Open 12:50
12 McConnon, Andrew Sky Map Open 12:52
13 Graham, Dean Jazillion Open 12:54
Division A: Training 
# Rider Name Horse Name Division XC 
19 Crawford, Zoe Francelia Open 11:22
20 Wiedrick, Jennifer Dallas AA 11:24
21 Petrillo, Ramona Bantry Bays Dublin AA 11:26
22 Razdan, Meera Cally Jr/YR 11:28
23 Dennis, Abigail Never Better Jr/YR 11:30
Division B: Training
# Rider Name Horse Name Division XC 
25 Davidson, Manon Golden Line Open 11:32
26 Johnson, Ashley Our Champion Open 11:34
27 Lee, Edith WRF Inoubliable Open 11:36
28 akers, lauren Copper Beeches Open 11:38
29 Meyer, Joe Gortglas crazy love Open 11:40
30 Crawford, Zoe KBS Quick Strike Open 11:42
Division: P/T 3-Phase  
# Rider Name Horse Name Division XC 
42 Anderson, Rain Limited Access Jr/YR 11:44
38 Garland, Victoria FE Hard Day's Night Open 11:46
39 Brost, Shelby Bo Brown AA 11:48
40 Conner, Ashley Figlio Open 11:50
41 Meyer, Joe Gortglas crazy love Open 11:52
43 Maynard, Tik Cutty Sark Open 11:54
24 Maynard, Tik Stakkato Bronx Open 11:56
37 Maynard, Tik Vasiliev Open 12:00
Division: Cross Country Only
# Rider Name Horse Name Division XC 
44 Gailey, Rylee Chesterland's Image Jr/YR 11:58
169 Mundy, Jane Black Hawk AA 9:30
433 Rath, Denise Quinn Open 9:32
48 Orant, Wendy Colorado Shado AA 9:34
421 Mundy, Olivia Flynn Open 9:36
434 Butash, Lisa The Flynn Effect (Flynn) Open 9:38